Zaslat CopyMarkeťákovi
poptávku na tvorbu textů »

O projektu CopyMarkeťák » Tvorba obsahu » Přesvědčivé texty pro web

Hledáte informace o službě pro tvorbu webového obsahu známé jako CopyMarkeťák?

Přejděte na oficiální stránku projektu CopyMarkeťák.cz »

CopyMarkeťák = úspěšná tvůrčí dílna pro realizaci prodejních textů a digitálního obsahu

Texty pro web, Facebook a další sociální sítě, obsahové strategie pro podporu prodeje, animovaná firemní videa...

CopyMarkeťák zmapuje váš obor a byznys | Vytvoří pro vás kreativní obsah | Analyticky změří výkon a výsledky


Za projektem CopyMarkeťák.cz stojí obchodní stratég a copywriter Martin Sedlák a jeho digitální agentura ACTUAL NET marketing s.r.o., která sídlí v Praze 10. Společnost má obchodní zastoupení v Karlových Varech. Úspěch projektu CopyMarkeťák.cz těží z obrovské zkušenosti celého týmu, který má za sebou přes 300 zrealizovaných projektů. Martin Sedlák působí v IT byznysu od roku 1991 a značku ACTUAL NET buduje už od roku 2007. ACTUAL NET marketing se pravidelně stará o menší i větší klienty z celé ČR, kteří působí v rozmanitých oborech.


300+ zrealizovaných webových projektů | 15+ let marketingových zkušeností s tvorbou obsahu

CopyMarkeťák malým podnikatelům rozumí

Každý den řeší stejné problémy jako jeho zákazníci, proto je chápe lépe než kdokoliv jiný

CopyMarkeťák.cz je služba primárně určená pro podnikatele, kteří potřebují na míru vytvořit kvalitní prodejní obsah pro svůj web nebo jiný digitální obsah. Jejich rozpočet je ale zpravidla omezen a neumožňuje jim najmout si drahou agenturu nebo profesionálního copywritera. CopyMarkeťák pracuje efektivně, myslí v zájmu klientů obchodně, je přece také podnikatel. Denně řeší stejné problémy jako jeho zákazníci, proto jim rozumí lépe než kdokoliv jiný. Hledá prodejní argumenty a ladí klientský obsah k naprosté dokonalosti, aby měl styl i prodejní účinnost. Jeho obchodní rady jsou podnětné a CopyMarkeťák podnikatelům často ukazuje nové možnosti v jejich prodejních aktivitách.


Od řemeslníků až po silné značky!

Odbornost a kvalita za přijatelnou cenu

Špičková kvalita práce za rozumnou cenu je hlavní CopyMarkeťákova výhoda. Je rychlý a spolehlivý, záleží mu na jeho skvělé pověsti, udržuje si vysokou úroveň zákaznického servisu po celou dobu spolupráce. Problematice online marketingu rozumí v celé jeho šíři, proto domýšlí věci do detailů. Píše texty přátelské k vyhledávačům, protože optimalizace internetových stránek pro vyhledávače (SEO), je jeho další silná disciplína. Jako zkušený profesionál si CopyMarkeťák úspěšně poradí s každou výzvou v psaní přesvědčivých marketingových textů. Výborné klientské reference, odborná reputace, neustálý zákaznický zájem a navyšování naší produkce jsou toho důkazem.

CopyMarkeťák má zkušenosti a reference z nejrůznějších oborů

Naše pracovní referenční portfolio je rozsáhlé a zdobí ho celá řada úspěšně zrealizovaných projektů. CopyMarkeťák například vytvořil obsah pro více než 30 nábytkářských webů s tématy prodej kuchyní, vestavěných skříní a dalšího nábytku. Pracoval pro prestižní jazykové školy, má mnoho referencí ve zdravotnictví, estetice, řemeslech a v auto službách. CopyMarkeťák má zkušenosti se silnými značkami (IVECO, Konica Minolta, Oresi, Land Rover...) Pracuje nebo projektově pracoval například pro tyto firmy, které patří mezi lídry ve svém oboru:

• BEAUTY CLINIC

• Oresi kuchyně

• BTL zdravotnická technika

• AUTO DANTE

• ESLINE

• LAND ROVER PARTS

• Jazyková škola Presto

• TEZAS servis

• MYSELF kancelářská technika

• HemoClinic

• BioSolution

• Omnimedics

• Petra Clinic health

• Bayer Team Sports

• ORION Realit


Etický kodex CopyMarkeťáka

Jaké projekty u nás dostávají červenou kartu? Nahlédnutí do obchodních podmínek

Jako profesionál CopyMarkeťák automaticky nepracuje pro každého. Pracujeme jen pro registrované podnikatele a odmítáme nedůvěryhodné zadavatele. Ctíme zákony České republiky, podnikáme transparentně, plníme sliby, jsme seriózní a vždy dodržujeme sjednané dohody. Jsme maximálně loajální vůči našim klientům. Chráníme jejich osobní data a důvěrné klientské informace považujeme za obchodní tajemství.

Nepracujeme na zakázkách je-li reklama: erotická, klamavá, skrytá, urážlivá nebo agresivní. CopyMarkeťák neparazituje na neštěstí jiných, nepropaguje hazard ani témata jako likvidace firem, výhodné půjčky před výplatou apod. Respektujeme konkurenční prostředí, zpravidla souběžně nepracujeme pro firmy ze stejného oboru, které si přímo konkurují. Přednost v termínech u nás mají klienti se sjednaným paušálním poplatkem za pravidelnou měsíční péči. Úhradu za naše reklamní služby přijímáme pouze bezhotovostně na náš účet.

Žádná klamavá reklama, žádné plagiáty - Jen férová soutěž, děláme všechno proto, abychom byli nejlepší!

CopyMarkeťák svědomitě prosazuje zájmy klienta a působí tak říkajíc v 1. linii, v silně konkurenčním prostředí, kde jsou ostré lokty zpravidla potřeba. Používá osvědčené marketingové techniky, psychologii, má vlastní propagační taktiku a marketingové reklamní nástroje. Drtivá většina z nich pochází z rozvinutějšího amerického trhu. Tam je náročnější se v onlinu prosadit, neboť vyšší reklamní náklady nutí všechny zúčastněné strany k maximální efektivitě. CopyMarkeťák určitě není svatý a není ani jako Old Surehand, přítel Vinnetoua, který tvrdil, že nikdy neřekl nepravdu. Přes mnohdy náročné marketingové zadání, ale zůstává v naší digitální agentuře slušnost a férovost vždy na 1. místě.


Pomáháme firmám s ochranou autorských práv jejich webového obsahu proti plagiátorství


Když je potřeba vytvořit kvalitní obsah pro web, tak lidé na internetu často hledají:
CopyMarkeťák, CopyMarketak.cz, CopyMarkeťák.cz, agentura ACTUAL NET marketing, copywriter Martin Sedlák, tvorba obsahu Praha, copywriting, e-mail marketing, správa Facebooku, video marketing, obsahový marketing Karlovy Vary, PPC reklama, content marketing.

Mám zájem o vytvoření obsahu a chci zaslat poptávku

Zaslat nezávaznou poptávku »


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

WEBDESIGN MARTIN SEDLÁK & PPC agentura ACTUAL NET marketing | NAHORU▲
CopyMarkeťák.cz doporučuje WEDOS webhosting »
Získejte slevu 50% na hosting NoLimit!
Váš tajný slevový kód je WN221DGAC3
Nejprodávanější webhosting v ČR!